Převzetí a likvidace zadlužené společnosti.

Telefon

+420 555 333 237, +420 228 229 685

Mobil

+420 704 760 759, +420 704 420 177

THREEMA

NSW83KV2

E-mail

info@profilikvidace.cz

Zanechejte své kontaktní údaje ozveme se co nejdříve zpět.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

1. Převzetí zadlužené firmy

Říj 8, 2023 | Jak se zbavit firmy ?

Převzetí zadlužené firmy

Převzetí zadlužené firmy

Převzetí zadlužené firmy je řešením vašich problémů. Specializujeme se na akvizice zadlužených společností s převzetím všech souvisejících závazků. Náš inovativní přístup a rozsáhlé odborné znalosti nám umožňují procházet složitými finančními situacemi s jistotou. Věřte nám, že se postaráme o převzetí vaší zadlužené společnosti a zajistíme bezproblémový přechod a nový začátek.

Činnost po převzetí zadlužené firmy

Převzetí zadlužené firmy je strategií, která může přinést likvidaci podniku a zároveň poskytnout novou šanci na jeho obnovení. Tím, že firmu převezmeme se všemi jejími závazky, přebíráme odpovědnost za jejich splacení. Je nezbytné si uvědomit, že komunikace s věřiteli je klíčová pro úspěšné řešení této situace. Snažíme se otevřeně a aktivně komunikovat se všemi zúčastněnými stranami a společně hledat nejlepší možné řešení pro všechny zainteresované. Je důležité nezpochybňovat věřitelské nároky, ale spíše se zaměřit na nalezení reálných a udržitelných řešení. Převzetí zadlužené firmy je náročný proces, který vyžaduje pečlivé plánování a komunikaci.

Kontaktujte nás
Zanechejte nám svůj kontakt, ozveme se Vám zpět
Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

Jaké výhody má převzetí zadlužené firmy ?

 • V případě převzetí zadlužené firmy / Vaší společnosti námi přestanete být společníkem a jednatelem zadlužené společnosti, Vaši obchodní partneři, banky, pojišťovny, leasingové společnosti, vás tudíž nebudou spojovat se zadluženou společností, budou se na Vás budou dívat zcela jinak, narozdíl od toho, kdyby jste v likvidované společnosti zůstali.
 • Zbavíte se povinností, a zodpovědnosti, které plynou z výkonu funkce jednatele, budete mít čas věnovat se jiným činnostem, třeba i jinému podnikání.
 • Nebudou Vás neustále kontaktovat věřitelé a úřady.
Převzetí zadlužené firmy

Co získáte včasným převodem zadlužené firmy ?

Klid po převzetí

Umožní vám to, založit si bez obav kdykoli jakoukoli jinou společnost, ve které budete moci být statutárním orgánem. Bez obav totiž můžete podepsat čestné prohlášení, že na Váš majetek nebyl vyhlášen konkurz a že nejste v úpadku.

Jednoduchá platba za službu

Zaplatíte pouze jednou a dále již nebudete mít s likvidací společnosti žádné další výdaje. Vše už budeme řešit sami a veškeré nákladyspojené s podáními, valnými hromadami, činností likvidátora, si budeme hradit sami.

Naše odpovědnost po převzetí společnosti

Za likvidaci společnosti poneseme plnou zodpovědnost pouze my. Stejně tak v závěru likvidace poneseme povinnost plně spolupracovat s insolvenčním správcem a soudem, tato povinnost se Vám včasným přepisem firmy vyhne.

Od našich klientů přebíráme společnosti v jakémkoliv stavu, a to do několika hodin od prvního kontaktu.
Naším hlavním cílem je pomoc podnikatelům od jejich starostí, na které již sami nestačí. 
Odkup zadlužených firem je pro Vás řešením.

Likvidace novým vlastníkem

Odkup zadlužených firem je nejsnazší řešení. Likvidace novým vlastníkem přináší legální alternativu ke klasické likvidaci. Mezi její hlavní výhody patří rychlost a možnost delegovat odpovědnost za veškeré rozhodování na novém vlastníkovi. Takový proces vám nabídne prostor zklidnění a otevření se novým možnostem.

Odkup zadlužených firem přináší výhody při likvidaci. Na nového vlastníka je totiž převeden majetek spolu s veškerými závazky a pohledávkami. Ve výsledku se tak jedná o rychlý způsob, jak ušetřit čas a peníze spojené s běžným zánikem společnosti.

Máte další dotazy ?

Čím déle budete statutárním orgánem v zadlužené společnosti, tím více se zvyšuje riziko trestní a osobní majetkové odpovědnosti. Včasný prodej zadlužené firmy podstatně minimalizuje rizika statutárních orgánů a přenáší všechny starosti a problémy na nové majitele a statutární orgány společnosti.

PŘEDÁVACÍ PROTOKOL JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ČÁST

MEZI NEJDŮLEŽITĚJŠÍ DOKUMENTY PO USKUTEČNĚNÍ VALNÉ HROMADY BEZESPORU PATŘÍ PODROBNÝ PŘEDÁVACÍ PROTOKOL FUNKCE JEDNATELE (PŘEDSEDY PŘEDSTAVENSTVA).

TEN OBSAHUJE TY – PRO CHOD FIRMY – NEJZÁSADNĚJŠÍ ÚDAJE:

 1. PŘEHLED AKTUÁLNÍCH ZÁVAZKŮ SPOLEČNOSTI KE DNI PROVEDENÍ TRANSAKCE S JEJICH STRUKTURALIZACÍ (ZÁVAZKY Z OBCHODNÍCH VZTAHŮ, BANKOVNÍ ÚVĚRY, STÁTNÍ INSTITUCE, DLOUHODOBÉ ZÁVAZKY).
 2. PŘEHLED POHLEDÁVEK KE DNI PROVEDENÍ TRANSAKCE.
 3. MIMOŘÁDNÁ ÚČETNÍ UZÁVĚRKA.
 4. PROTOKOL INVENTARIZACE A PŘEDÁNÍ ZBOŽÍ NA SKLADĚ, VČETNĚ JEHO PŘÍPADNÉHO OCENĚNÍ SOUDNÍM ZNALCEM NEBO OVĚŘENÍ PŘEDÁVACÍHO PROTOKOLU NOTÁŘEM (PODLE POŽADAVKU PRODÁVAJÍCÍHO).
 5. KOMPLETNÍ PŘEDÁNÍ HIM A DHIM.
 6. DŮLEŽITÁ SPOJENÍ NA DODAVATELE A ODBĚRATELE, VČETNĚ VEŠKERÉ SMLUVNÍ DOKUMENTACE K JEDNOTLIVÝM – I ŽIVÝM – OBCHODNÍM PŘÍPADŮM.
 7. JEDNOTLIVÉ PŘEDÁVACÍ PROTOKOLY NA NEMOVITÉ OBJEKTY, DRAHÉ TECHNOLOGICKÉ A VÝROBNÍ ZAŘÍZENÍ.
 8. VÝKAZY ZISKŮ A ZTRÁT, ROZVAHU A VÝSLEDOVKU, DAŇOVÁ PŘIZNÁNÍ.
 9. ŽIVNOSTENSKÉ LISTY A OPRÁVNĚNÍ, REGISTRACE.

Související články

2. Ukončit činnost firmy

2. Ukončit činnost firmy

Jak ukončit činnost firmy. ObsahJak ukončit činnost firmy.Zrušit firmu snadno a (pokud možno) rychle!#1 varianta - likvidace firmy5 kroků k likvidaci a ukončení činnosti firmy1.  Rozhodnutí o zrušení společnosti2.  Zahájení likvidace3.  Vypořádání pohledávek a závazků...

Likvidace firmy

Likvidace firmy

Likvidace firmy - úvod Likvidace firmy. Co s firmou: prodat nebo vstoupit do likvidace? Nechce se vám již podnikat? Rádi byste si konečně užívali zaslouženého volna? Nebo nemáte svou firmu v rodině komu předat? Přemýšlíte, jak co nejjednodušeji své podnikání ukončit....

Likvidace nebo prodej ?

Likvidace nebo prodej ?

Nechce se vám již podnikat? Rádi byste si konečně užívali zaslouženého volna? Nebo nemáte svou firmu v rodině komu předat? Přemýšlíte, jak co nejjednodušeji své podnikání ukončit?