Převzetí a likvidace zadlužené společnosti.

Telefon

+420 555 333 237, +420 228 229 685

Mobil

+420 704 760 759, +420 704 420 177

THREEMA

NSW83KV2

E-mail

info@profilikvidace.cz

Zanechejte své kontaktní údaje ozveme se co nejdříve zpět.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

Převzetí a likvidace společnosti.

Profesionální likvidace firem je řešení Vašich problémů se ZADLUŽENOU firmou.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Všechny závazky u Finančního úřadu, OSSZ a ÚP
Jak velká částka je účetně na pokladně vedena ?
Výše všech nesplacených úvěrů u bank a finančních institucí, jež ručíte směnkou.
Včetně nájmů a nesplacených splátek leasingu
Nevyplacené mzdy, nevyplacené odstupné.
Převzetí zadlužené firmy
Narozdíl od konkurence, naši jednatelé VŽDY komunikují s věřiteli, úřady, státními orgány, VŽDY řeší problémy předvzaté společnosti a připravují půdu pro závěrečný krok – jmenování likvidátora.
Zakládáme si na tom, že při přepisu firmy jsou s námi spolupracující noví vlastnící a jednatelé VŽDY občané ČR, VŽDY mají čistý výpis z rejstříku trestů a NEMAJÍ exekuce.
 • PŘEVZETÍ A LIKVIDACE ZADLUŽENÉ FIRMY JE ŘEŠENÍM VAŠICH PROBLÉMŮ !
 • ZBAVÍME VÁS STAROSTÍ I DOPADŮ SKUTEČNOSTI, ŽE JSTE ZAPSÁNI V OBCHODNÍM REJSTŘÍKU JAKO VLASTNÍK ČI JEDNATEL U ZADLUŽENÉ SPOLEČNOSTI.
Zadlužená firma

1. Převzetí zadlužené firmy

Říj 8, 2023 | Jak se zbavit firmy ?

Převzetí zadlužené firmy

Převod firmy

Převzetí zadlužené firmy je řešením vašich problémů. Specializujeme se na akvizice zadlužených společností s převzetím všech souvisejících závazků. Náš inovativní přístup a rozsáhlé odborné znalosti nám umožňují procházet složitými finančními situacemi s jistotou. Věřte nám, že se postaráme o převzetí vaší zadlužené společnosti a zajistíme bezproblémový přechod a nový začátek.

Činnost po převzetí zadlužené firmy

Převzetí zadlužené firmy je strategií, která může přinést likvidaci podniku a zároveň poskytnout novou šanci na jeho obnovení. Tím, že firmu převezmeme se všemi jejími závazky, přebíráme odpovědnost za jejich splacení. Je nezbytné si uvědomit, že komunikace s věřiteli je klíčová pro úspěšné řešení této situace. Snažíme se otevřeně a aktivně komunikovat se všemi zúčastněnými stranami a společně hledat nejlepší možné řešení pro všechny zainteresované. Je důležité nezpochybňovat věřitelské nároky, ale spíše se zaměřit na nalezení reálných a udržitelných řešení. Převzetí zadlužené firmy je náročný proces, který vyžaduje pečlivé plánování a komunikaci.

Převod zadlužené firmy ?

 • V případě převzetí zadlužené firmy / Vaší společnosti námi přestanete být společníkem a jednatelem zadlužené společnosti, Vaši obchodní partneři, banky, pojišťovny, leasingové společnosti, vás tudíž nebudou spojovat se zadluženou společností, budou se na Vás budou dívat zcela jinak, narozdíl od toho, kdyby jste v likvidované společnosti zůstali.
 • Zbavíte se povinností, a zodpovědnosti, které plynou z výkonu funkce jednatele, budete mít čas věnovat se jiným činnostem, třeba i jinému podnikání.
 • Nebudou Vás neustále kontaktovat věřitelé a úřady.
Převzetí zadlužené firmy

Co získáte včasným převodem zadlužené firmy ?

 • Klid po převzetí
 • Umožní vám to, založit si bez obav kdykoli jakoukoli jinou společnost, ve které budete moci být statutárním orgánem. Bez obav totiž můžete podepsat čestné prohlášení, že na Váš majetek nebyl vyhlášen konkurz a že nejste v úpadku.
 • Jednoduchá platba za službu
 • Zaplatíte pouze jednou a dále již nebudete mít s likvidací společnosti žádné další výdaje. Vše už budeme řešit sami a veškeré nákladyspojené s podáními, valnými hromadami, činností likvidátora, si budeme hradit sami.
 • Naše odpovědnost po převzetí společnosti
 • Za likvidaci společnosti poneseme plnou zodpovědnost pouze my. Stejně tak v závěru likvidace poneseme povinnost plně spolupracovat s insolvenčním správcem a soudem, tato povinnost se Vám včasným přepisem firmy vyhne.
Od našich klientů přebíráme společnosti v jakémkoliv stavu, a to do několika hodin od prvního kontaktu. Naším hlavním cílem je pomoc podnikatelům od jejich starostí, na které již sami nestačí. Převod zadlužené firmy je pro Vás řešením.

Související články

2. Ukončit činnost firmy

2. Ukončit činnost firmy

Jak ukončit činnost firmy. ObsahJak ukončit činnost firmy.Zrušit firmu snadno a (pokud možno) rychle!#1 varianta - likvidace firmy5 kroků k likvidaci a ukončení činnosti firmy1.  Rozhodnutí o zrušení společnosti2.  Zahájení likvidace3.  Vypořádání pohledávek a závazků...

Likvidace firmy

Likvidace firmy

Likvidace firmy - úvod Likvidace firmy. Co s firmou: prodat nebo vstoupit do likvidace? Nechce se vám již podnikat? Rádi byste si konečně užívali zaslouženého volna? Nebo nemáte svou firmu v rodině komu předat? Přemýšlíte, jak co nejjednodušeji své podnikání ukončit....